רשת ספריות בתי החולים הקשורים לפקולטה לרפואה באוני' תל-אביב – מרכז תיאום בין-מוסדי

​​

מידע כללי

רשת - קונסורציום הספריות הרפואיות של בתי החולים הקשורים לפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב הוקמה ב-1.4.1978 ביוזמת דקאן הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב ומנהלי בתי החולים: איכילוב בלינסון ושיבא, שביקשו לארגן יחד עם ספריית הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, רשת ספריות עם שיתוף פעולה הדוק ותאום מלא ביניהן. עם השנים הצטרפו לרשת הספריות בתי החולים הקשורים לפקולטה לרפואה מלבד בתי החולים הפסיכיאטריים.


ברשת הספריות חברות 8 הספריות הרפואיות של בתי החולים הקשורים לפקולטה לרפואה והספרייה למדעי החיים ולרפואה באוניברסיטת תל אביב.
 

בתי החולים השותפים ברשת הם:

מרכז רפואי תל אביב - איכילוב, מרכז רפואי אסף הרופא, מרכז רפואי רבין - קמפוס בלינסון, מרכז רפואי רבין - קמפוס גולדה, מרכז רפואי וולפסון, מרכז רפואי לוינשטיין, מרכז רפואי מאיר , מרכז רפואי שיבא.

 

כל הספריות השותפות ברשת מקיימות שיתוף פעולה הדוק ביניהן באמצעות מרכז התיאום. אוספי הספריות מהווים מאגר ספרייתי אחד לצורך הספקת פרסומים. עיקרון המנחה את כל הספריות הוא חובת הדדיות בשירות הניתן לספריות החברות ברשת. אי לכך הכלים הטכנולוגיים הבאים לעזרת הספרנים והמידענים במתן השירות למשתמשים חייבים להימצא בכל הספריות. דרכי הפעולה ומסגרת העבודה ברשת הספריות נקבעות בישיבות משותפות וקבועות של מנהלות הספריות, על פי ההתפתחויות המקצועיות והטכנולוגיות התואמות את צורכי המידע של אנשי הסגל בבתי החולים. מרכז התיאום מוציא אל הפועל את ההחלטות המתקבלות בישיבות. הפעילות ממומנת על ידי כל השותפות ברשת הספריות הרפואיות. כל ספרייה שותפה משלמת דמי השתתפות 4 פעמים בשנה.את פעילות הרשת מתאמת ספרנית בחצי משרה באמצעות מרכז התיאום. המרכז נמצא בספרייה למדעי החיים ולרפואה באוניברסיטת תל אביב.

  • מתאמת המרכז: מירב מורטנפלד-קלס
  • טלפון: 03-6428086
  • פקס: 03-6407592
  • דואר אלקטרוני: meravmfk@tauex.tau.ac.il

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>